Hakkımızda

enter UÇAR İMPLANT MEDİKAL A.Ş. Ortopedi ve travmatoloji ile Beyin cerrahisi Ana Bilim Dallarına hitap eden ürünleri imal etmek amacıyla İzmir’de kurulmuştur.

here Edindiği tecrübeleri ar-ge ve teknoloji ile birleştirerek her geçen gün sektörde pazar payını arttıran şirketimiz öncelikli olarak hasta sağlığı ve güvenliği prensibini ilke edinmiştir.Kullanımı kolay ve yüksek kaliteli ürün seçeneklerimiz özel dizaynı sayesinde vakalarda vazgeçilmez hale gelmiştir.

http://fantastic-ideas.com/category/slider Spinal ve Travmatoloji  alanında üretim yapan firmamız gerek yurt içi gerekse yurtdışı anlaşmaları ile cerrahi ürünlerinin Türkiye genelinde dağıtımını üstlenmiş, çok kısa bir zaman içerisinde sektörde iyi bir pazar payına sahip olmuştur. Kurulan geniş bayilik ağı ile satış gücünü arttıran firmamız,muhtelif illerdeki hastanelere hizmet verebilmek amacıyla yetkin bir istihdam sağlamıştır.

 

Üretim teknolojisi ve yöntemi sadece iç pazarda değil dış pazarda da kabul ve talep gören firmamız,insan sağlığına yönelik çözüm odaklı yaklaşımları,ulusal standardizasyon belgeleri,inovatif yapısı ile pazarda varolmaya devam edecektir.